AMERICAN CREW

Páni, pripravte sa. Prichádza revolúcia v starostlivosti o zovňajšok. Značka American Crew prináša prvotriednu kozmetiku na vlasy, fúzy, telo a pleť. Je ako stvorená pre pravých džentlmenov, ktorí chcú vyzerať skvele a zároveň si udržať mužnosť a charizmu. 

BE VIRO

BE-VIRO je značka kozmetiky pre mužov, ktorí dobre vedia, aké dôležité je mať perfektne upravený zovňajšok.

Ale nenechajte sa zmiasť, BE-VIRO je viac než len pánska kozmetika. Stvorili sme nedotknuteľné územie mužov. Čisto pánsky svet, ktorý v každom ohľade vystihujú dve slová: jednoduchosť a kvalita.

Kozmetika BE-VIRO, to sú kvalitné suroviny, najčistejšie zloženie a priehľadná rada produktov, v ktorej se zorientuje každý muž. Jednoduché ako facka.

Ale zasa tak jednoduché to nebolo. Za každou kvapkou vyživujúceho oleja, za každým pohodlným ťahom žiletkou sa skrývajú roky tvrdej práce, vývoja a testovania, bez ktorých by tá sranda nestála za to.

REUZEL

Reuzel je holandská značka založená barbermi Leenom a Bertusom v holandskom meste Rotterdam. Tvorcovia značky začínali už v 14-tich rokoch so strihaním a holením a založili si vlastný barber shop menom Schroem. S viac ako 50 ročnými skúsenosťami v oblasti holenia, strihania a starostlivosti o vlasy, sa títo Rotterdamskí barberi preslávili výrobou kvalitných pomád na úpravu vlasov. Slovo Reuzel znamená v holandčine bravčový tuk. Názov má symbolizovať návrat k tradičným výrobkom, kedy sa pomády vyrábali zo živočíšnych tukov a parfumovali jablkami. Okrem kvalitných a svetoznámych pomád, Reuzel ponúka množstvo produktov pre pánov na holenie, starostlivosť a úpravu fúzov a brady.

SCISSOR HANDS

SCISSOR HANDS Je profesionálna kozmetická značka na vlasy a bradu, ktorá vznikla v roku 2015 na Ukrajine. Túto agresívnu značku vo svete pánskej starostlivosti o vzhľad vytvoril tím talentovaných ľudí za účelom vstupu na trh s jedinečnými produktami, z ktorých každý rozpráva svoj vlastný individuálny príbeh. 

SLICK GORILLA

SLICK GORILLA nová a rozvíjajúca sa značka z ulíc v centre Leedsu sa chystá zasiahnuť davy - dobre...vlasy, aby som bol úprimný! Predstavujeme vám vlasovú kozmetiku vytvorenú s ohľadom na mestskú džungľu. Náš prvý produkt - jeden z mnohých, ktoré uvedieme na trh - je objemový vlasový púder, ktorý dodá vašej hrive vynikajúci vzhľad.

 Hlavným cieľom Slick Gorilla je vytvoriť tie najlepšie produkty na úpravu vlasov pre náročného pána, ktorý chce vyzerať skvele a prežiť v mestskej džungli ... A to urobí iba Slick!